Logistyka

Kursy i szkolenia logistyczne – kurs logistyki online

Logistyka to złożony proces obejmujący planowanie, realizowanie i kontrolę sprawnego, ekonomicznego przepływu różnorodnych produktów. Jej celem jest zaspokojenie potrzeb konsument, który oprócz surowców czy usług oczekuje również uzyskania interesujących go informacji. W zasadzie logistyka kojarzona jest głównie z fizycznym przepływem dóbr – zarzadzaniem przepływem materiałów od źródeł ich pozyskania aż do klienta. W praktyce jednak, by sprawnie zarządzać przepływem materiałów niezbędne jest zarządzanie także innymi strumieniami – takimi jak strumień informacji czy finansów. Alfa Learning System to zespół doświadczonych ekspertów prowadzących szkolenia dla logistyków z zakresu efektywnego zarządzania zapasami oraz przepływem materiałów czy projakościowego podejścia w zarządzaniu, którzy wiedzę i doświadczenie czerpali współpracując z wieloma firmami (w zakresie szkoleń i konsultingu). Naszą ofertę – kursy z logistyki online – kierujemy do Klientów indywidualnych, jak również sektora small business, w którym pracują osoby chcące poszerzyć kompetencje, zweryfikować swoją wiedzę, usystematyzować ją lub uaktualnić. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Kurs logistyka i transport

Każdy nasz Kurs logistyczny wyjaśni Ci jaki wpływ ma logistyka na dziania w różnych obszarach funkcjonowania organizacji.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych kursach prowadzonych w systemie onlineE-learning to jedna z najbardziej efektywnych i nowoczesnych form nauki. Dzięki niej nie ma praktycznie ograniczeń w liczbie uczestników szkolenia. Kursanci nie muszą też tracić czasu na dojazdy do innego miasta, czy na rezerwowanie noclegu. Dzięki temu taki rodzaj nauki jest też bardziej opłacalny z punktu widzenia pracodawców i bardziej przystępny dla osób indywidualnych, które nie muszą ponosić dodatkowych kosztów z tytułu podróży.

Szkolenia logistyczne prowadzone przez specjalistów od wsparcia biznesu

Oferujemy szeroką gamę szkoleń, której motywem przewodnim jest szeroko pojęte zarządzanie. W naszej ofercie znajdziesz np. kurs zarzadzania zasobami ludzkimi, zarządzania kapitałem obrotowym, zarzadzanie jakością, a także kursy logistyczne. Platforma edukacyjna Alfa Learning System zapewnia komfortowe przyswajanie wiedzy z zakresu logistyki w każdych warunkach. Nasze szkolenia logistyczne — pomimo iż są prowadzone online — to w pełni wartościowe, przyjazne kursantom zajęcia, podczas których poruszamy zagadnienia związane z zarządzaniem kapitałem obrotowym oraz wiele innych spraw. Oferujemy kilka kursów do wyboru. W opisie każdego Klienci znajdą słowa kluczowe związane z zakresem materiału, jakie został poruszony podczas opracowywania szkolenia.

Szkolenie logistyka online

Kursy, które oferujemy w formie online (nasze kursy z logistyki online), pozwalają na poszerzenie wiedzy i praktyki związanych z logistyką. Oferta przeznaczona jest dla wszystkich osób, które na co dzień pracują w tym właśnie sektorze lub zamierzają podjąć w nim zatrudnienie i potrzebują zdobycia nowych kwalifikacji. Podana w przystępny sposób wiedza została umieszczona w materiałach PDF do pobrania, więc w każdej chwili istnieje możliwość ponownego sięgnięcia po zgromadzone informacje (czy to korzystając z pobranych plików, wydruku, czy też wchodząc po prostu na platformę, gdzie kursy są na naszym koncie). Kurs logistyczny z naszej oferty to najlepszy sposób na szybkie i efektywne zdobycie nowej wiedzy, a co ważne szybko i efektywnie nie znaczy drogo i w skomplikowanej formie. Nasz platforma jest niezwykle prosta w obsłudze i przyjazna nawet dla osób, które mają mniejsze doświadczenie z praca na komputerze. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Szkolenia logistyczne

W dobie praktycznie zerowego bezrobocia w Polsce (choć istnieją pewne różnice w zależności od regionu), mówi się o rynku pracownika. Oznacza to, że atrakcyjne CV pełne certyfikatów, ukończonych kursów, zdobytego doświadczenia i kwalifikacji jest niezwykle cenne dla rekrutera. Stałe podnoszenie kompetencji oraz dążenie do samodoskonalenia to cecha, którą doceniają pracodawcy — atrakcyjny kandydat może liczyć na równie atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym rzecz jasna wynagrodzenie. Aby do swojego résumé dodać umiejętności związane z szeroko pojętą logistyką w przedsiębiorstwie, warto wziąć udział w jednym z dostępnych na naszej platformie kursów online. Warto zwrócić uwagę, że w naszej ofercie znajdują się zarówno typowe szkolenia logistyczne, jak również takie, które mogą stanowić pomoc w zarządzaniu procesami logistycznymi jak np.: zarządzanie wiedzą w organizacji, kurs z zarządzania zasobami ludzkimi czy z zarządzania jakością. Oferujemy też kursy logistyczne pokazujące jak działania w sferze logistyki wpływają na zarządzanie kapitałem obrotowym – tu w szczególności kurs logistyczny „Zarządzanie kapitałem obrotowym – pomiar efektywności” oraz „Zarządzanie kapitałem obrotowym – teoria nauki o finansach a praktyka gospodarcza”. Pokazują one techniki logistyczne wpływające na zmniejszenie zapotrzebowania na kapitał obrotowy. Wyjaśniają jednocześnie w przystępnym sposób co znaczą cykle takie jak cykl materiałów do produkcji, cykl produkcji w toku i wyrobów gotowych, cykl zobowiązań i należności i jakie są zależności między długością tych cykli a działaniami w sferze logistyki. Na uwagę zasługuje z pewnością nasz kurs logistyki „Efektywne zarządzanie zapasami i przepływem materiałów”. To kompendium działań niezbędnych do minimalizacji kosztu zapasów, z którym powinien zapoznać się każdy pracujący w magazynie, przy planowaniu produkcji, a przede wszystkim pracujący w działach takich jak zaopatrzenie, zapasy czy gospodarka materiałowa. Natomiast kurs logistyczny „Logistyka w przedsiębiorstwie” to zbiór wiedzy, z którym powinien się zapoznać nie tylko każdy pracujący w komórkach związanych z logistyką, ale właściwie wszyscy decydenci w organizacji. Pamiętając, że są to kursy z logistyki online, a więc dostępne w dzisiejszych czasach dla każdego w dowolnej porze i w dowolnym miejscu, nic nie stoi na przeszkodzie by się z nimi zapoznać w wolnej chwili. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami – zobacz nasze szkolenia logistyczne!

Kurs logistyki przez internet

Szkolenia logistyczne i kursy z logistyki online to nie tylko przyszłość, ale już teraźniejszość w efektywnym zdobywaniu wiedzy. Doskonale rozumiemy, jak ważne w procesie budowania swojej pozycji na rynku pracy jest poszukiwanie rozwiązań zwiększających kompetencje stosunkowo niskim kosztem. Dlatego też oferujemy szkolenia logistyczne i dotyczące innych zakresów, których cena często nie przekracza 100 złotych. Wierzymy, że nie trzeba inwestować dużych kwot w samorozwój, a niejednokrotnie z wysoką ceną w parze nie idzie równie wysoka jakość. Kursy na naszej platformie kosztują tyle samo, co branżowe książki i podręczniki, a oprócz wiedzy teoretycznej zawierają mnóstwo praktycznych wskazówek oraz przykładów pozwalających lepiej zrozumieć poszczególne zależności. Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie logistyki i transportu w wygodnej formie e-learningu. Wykorzystaj szansę, jaką daje Ci nasz kurs logistyki. Tworząc ofertę, jaką są nasze kursy z logistyki online, staraliśmy się robić to zgodnie z logistyczną zasadą 7 W – tak by nasza oferta trafiła do właściwych osób, w niskiej cenie (jak na tradycyjne szkolenia logistyczne), dobrej jakości, we właściwym (bo dowolnym😊) czasie, we właściwym (bo dowolnym😊) miejscu, ilości i w końcu by sam produkt jakim jest kurs logistyczny, był właściwy.

Kurs logistyczny oraz inne programy szkoleń

Jakie zakresy tematyczne – jakie kursy z logistyki online – czekają na Państwa na naszej platformie e-learningowej? To między innymi Logistyka w przedsiębiorstwie, czyli solidna dawka podstawowej wiedzy i cennych wskazówek związanych z szeroko pojętą logistyką. To także Efektywne zarządzanie zapasami i przepływem materiałówProjakościowe podejście w zarządzaniu oraz dwie odsłony Zarządzania kapitałem obrotowym — pomiar efektywności i teoria nauki o finansach a praktyka gospodarcza. Zachęcamy do wzięcia udziału w wybranym szkoleniu albo każdym po kolei — to świetny sposób na wzbogacenie CV, podniesienie kwalifikacji, a także budowanie kariery zawodowej na solidnych fundamentach. Zapraszamy do skorzystania z oferty Alfa Learning System!

Kursy i szkolenia logistyczne – kurs z logistyki online. Kurs logistyczny z certyfikatem! Profesjonalny kurs logistyki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5