Zarządzanie

Kurs zarządzania zasobami ludzkimi i zapasami

Zarządzanie

Szkolenia z zarządzania

Absolutną podstawą w pracy na rozmaitych stanowiskach kierowniczych zawsze jest szeroko pojęte zarządzanie. Może ono dotyczyć zarówno kierowania zespołem pracowników, jak i przepływem materiałów, kosztami przedsiębiorstwa czy rachunkowością. Każdy kierownik, team leader lub manager powinien zatem nieustannie doskonalić swoje umiejętności — to właśnie od nich często zależy bowiem wydajna praca firmy. Z myślą o osobach na stanowiskach kierowniczych albo ubiegających się o ich zajęcie opracowaliśmy więc ofertę szkoleń obejmujących zarządzanie zasobami ludzkimizapasami, ale nie tylko znajdziesz tu kurs z zarządzania zasobami ludzkimi czy kursy z logistyki online. Proponujemy autorskie kursy, jak również przygotowane przez doświadczonych specjalistów, które pomogą w podniesieniu swoich kwalifikacji zawodowych.

Profesjonalne szkolenie — zarządzanie zasobami ludzkimi, konfliktami i wiele więcej

Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę szkoleń dotyczących szeroko rozumianego zarządzania, które pozwolą zwiększyć swoje umiejętności w pracy na stanowiskach kierowniczych. Wśród naszych propozycji znaleźć więc można kursy z obszaru analizy kosztów rodzajowych albo efektywności ekonomicznej przedsiębiorstwa obejmujące między innymi metody analizy kosztów prostych z bieżącej działalności. Oferujemy też szkolenia dla osób, które interesuje zarządzanie zasobami ludzkimiCertyfikowany kurs online od naszej firmy pozwoli np. poznać sposoby efektywnego kierowania zespołem oraz rozwiązywania konfliktów.

Efektywne zarządzanie zapasami — szkolenie dla kadry menedżerskiej

Zarządzanie zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie albo kosztami firmy to nie wszystko, co obejmują nasze szkolenia. Oferujemy również kursy z logistyki online dotyczące choćby zarządzania zapasami, a więc procesów zamówień, strategii stosowanych wobec dostawców czy uzupełniania materiałów. Każdy nasz kurs logistyczny (Logistyka w przedsiębiorstwie, Efektywne zarządzanie zapasami i przepływem materiałów, Zarządzania kapitałem obrotowym — pomiar efektywności i Teoria nauki o finansach a praktyka gospodarcza) pozwala zdobyć wiedze z innych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Po każdym zakończonym szkoleniu automatycznie otrzymają Państwo certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności, które pozwolą na skuteczniejsze wykonywanie obowiązków kierowniczych. Każdy nasz kurs oferuje coś nowego. Nasze szkolenia logistyczne są dala każdego. Nie bez przyczyny należą do jednych z najważniejszych w grupie szkoleń z zarządzania. Każdy kto chce być dobrym menadżerem musi obecnie posiadać wiedzę z logistyki jaką oferuje np. nasze szkolenie Logistyka w przedsiębiorstwie. Gdy skończysz ten kurs logistyki będziesz wiedział(-a) dlaczego tak ważne jest zarządzanie nie tylko w obrębie poszczególnych pionów czy komórek organizacyjnych, ale dlaczego tak ważne w dzisiejszych czasach jest zarządzanie na styku pomiędzy nimi. Logistyka ma szczególny wpływ na zapotrzebowania na kapitał obrotowy – jak to działa? Przekonaj się – zobacz nasze kurs z zarządzania kapitałem obrotowym. Znajdziesz tam wiedzę zarówno dla logistyków chcących się dowiedzieć jak ich działania wpływają na efektywność w tym obszarze, jak i dla finansistów chcących się dowiedzieć jakie decyzje logistyczne mają wpływ na working capital. Zapraszamy do skorzystania z oferty jaka są nasze kursy z logistyki online!

Zarządzanie wiedzą w organizacji — zarządzanie zasobami ludzkimi

To kurs, który jest podstawową pozycją dla tych, których interesuje zarządzanie zasobami ludzkimi. Wraz z kursem uzupełniającym – Procesami zarządzania wiedzą w organizacji stanowi kompendium tego, by sobie uzmysłowić jak ważna jest wiedza, jej zdobywanie i przekazywanie w procesie jakim jest zarządzanie zasobami ludzkimi. Ten kurs nauczy Cię jak lokalizować, pozyskiwać, rozwijać, a w końcu wykorzystywać wiedzę organizacyjną i w organizacji. Jako kurs zarządzania zasobami ludzkimi ukazuje jak trudnym zagadnieniem jest dzielenie się wiedzą i jej zachowywanie dla nowych członków zespołu. Zachęcamy do z korzystania z obu kursów ukazujących zarządzanie zasobami ludzkimi w niestandardowy sposób. Każdy kurs oferujących pogłębioną wiedzę w niszowym obszarze. Jeśli spojrzy się na dostępną na rynku ofertę to tego typu kurs z zarządzania zasobami ludzkimi należy do nielicznych. Wciąż niewielu jest w Polsce specjalistów zajmujących się tematyką jaką jest zarządzanie zasobami ludzkimi, którzy mogą pochwalić się w swojej ofercie wysoce wyspecjalizowaną wiedzą z zakresu zażądania wiedzą (jakkolwiek by to nie zabrzmiało😊).

Zarządzanie zasobami ludzkimi – Elementy zarządzania zasobami ludzkimi i Procesy zarządzania zasobami ludzkimi

Dla kogo kurs zarządzania zasobami ludzkimi? Każdy kurs to niezbędna wiedza w zakresie jakim jest zarządzanie zasobami ludzkimi. Każdy kurs z zarządzania zasobami ludzkimi opracowano zarówno myślą o tych, którzy są bądź będą w przyszłości odpowiedzialni za rozwój innych osób, jak i dla tych, którzy chcą zaplanować własny rozwój osobisty. Jeśli potrzebujesz wiedzy o tym, jakie są koncepcje i modele zarządzania kadrami, jak właściwie przeprowadzić dobór pracowników, jak oceniać efekty ich pracy, jak nagradza

pracowników, jak dbać o ich rozwój, jakie są techniki kierowania ludźmi, jaka jest rola współczesnego lidera w sprawowanie władzy – te kursy są dla Ciebie.

Jeśli chcesz pogłębić wiedzę o pozyskiwaniu pracowników może zainteresuje Cię szkolenie Rekrutacja i selekcja. Jeśli chcesz być dobrym menadżerów zobacz nasz kurs Efektywny menedżer. Jeśli w Twojej pracy stosunki między ludźmi nie układają się wzorcowo z pewnością pomocny okaże się kurs z zarządzania zasobami ludzkimi Rozwiazywanie konfliktów. Jeśli chcesz wykrzesać więcej ze swoich podopiecznych może zainteresować Cię kurs Motywacja w zarządzaniu.

Finanse to nie problem!

W tym zakresie również znajdzie się dla Ciebie odpowiedni kurs. Może będą to finanse dla niefinansistów? W przystępny sposób może zgłębić zagadnienia takie jak: czym jest rachunkowość jako system pozyskiwania informacji? Po co rachunkowość? Co to rachunek kosztów? Rachunek kosztów a rachunkowość (co to rachunkowość i jak się ma do rachunku kosztów – jako sposób pozyskiwania/zbierania informacji) rachunkowość finansowa i zarządcza. Przedmiot, zadania, funkcje i podstawy prawne rachunkowości. Po co robić (rachunek systematyczny i problemowo- decyzyjny – kiedy jaki)? Jak robić (modele rachunku kosztów)? Jak pozyskiwać dane: ewidencja – podstawy techniczne i księgowe, koszty rzeczywiste i ewidencyjne? Jak liczyć koszty produkcji? I wiele innych. A może zainteresuje Cię Analiza kosztów rodzajowych? Jeśli chcesz poznać alternatywne sposoby finasowania inwestycji może dowiedzieć się o formach leasingu ze szkolenia Leasing na tle innych metod finansowania inwestycji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników