O NAS

Poznaj Alfa Learning System

Kim jesteśmy?

Naszym mottem jest ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji, tak z zakresu tematycznego, w którym się specjalizujemy, jak i warsztatu umożliwiającego sprawne przekazywanie wiedzy.

Jesteśmy zespołem trenerów-konsultantów, doradców i wykładowców, którego członkowie zajmują się doradztwem, prowadzeniem kursów, zajęć oraz szkoleń (e-learningowych, ale także stacjonarnych). Wykorzystujemy najnowsze technologie i techniki nauczania, począwszy od wykładów, poprze ćwiczenia, e-lerning po gry edukacyjne. Mamy zarówno doświadczenie akademickie jak i praktyczne zdobyte w czasie pracy jako trenerzy i konsultanci.

CZAS

Oferujemy możliwość zdalnego podejścia do egzaminu, przygotowujesz się kiedy chcesz, ile chcesz, zdajesz egzamin w dowolnym momencie.

KOSZTY

Dzięki temu, że wszystko odbywa się on-line jest dużo tańsze – nie ponosimy zbędnych kosztów, a wiec i nasza oferta jest atrakcyjna cenowo. Ponadto oszczędzasz czas, koszty dojazdów itd.

JAKOŚĆ

Zdalnie nie znaczy gorzej, oferujemy praktyczną, fachową wiedzę naszego zespołu i wysokiej jakości certyfikat.

Zapewniamy

Naszym celem jest umożliwienie podwyższenia kwalifikacji w celu poprawy poziomu życia i rozwoju osobistego. A robimy to za pośrednictwem certyfikatyprzezinternet.pl zdalnie, co oznacza taniej, szybciej i wygodniej dzięki temu że oferujemy:

prosty interfejs ułatwiający obsługę naszej platformy

bezstresowy proces

skuteczne techniki

dostęp do profesjonalnych i aktualnych treści

bogatą ofertę

wysoki poziom merytoryczny